KONTAKT » Meble do hotelu, restauracji, kawiarni


 

Polska

 

 

Afryka

 

Ameryka Pd
Ameryka Śr
Bliski Wschód


 

 

 

 

 

 

Polska

 

Jarek Misiewicz

Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej

tel: +48 534 458 845

email:jarek.misiewicz@paged.pl

 

 


 

 

Biuro obsługi klienta


 

Barbara Szlaga

Specjalista d/s Sprzedaży

tel: +48 33 4972 449, +48 600 497 636

email: barbara.szlaga@paged.pl

 

Katarzyna Kania

Specjalista d/s Sprzedaży

tel: +48 33 4972 409, +48 535 533 865

email: katarzyna.kania@paged.pl

 


ŚWIAT


 

Edyta Fiedor

Dyrektor Eksportu

tel: +48 33 49 72 417

email: edyta.fiedor@paged.pl

 

Niemcy, Austria, Szwajcaria


 

Wioleta Samel-Śliwa

tel:  +48 33 497 24 35, +48 535 433 630

email: wioleta.samel@paged.pl

 

Karolina Matuk

tel: +48 62 505 61 03, +48 506 986 004

fax: +48 62 505 61 15

email: karolina.matuk@paged.pl

 

 

Francja, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja


 

Mateusz Greń

tel: +48 33 49 72 469

email: mateusz.gren@paged.pl

 

Piotr Walczak

tel: +48 535 533 138

email: piotr.walczak@paged.pl

 

Holandia


 

Renata Niedziałek

tel: +48 33 497 24 15, +48 600 497 635

email: renata.niedzialek@paged.pl

 

Belgia, Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Islandia


 

Magdalena Prościewicz

tel: +48 33 49 72 434

email: magdalena.prosciewicz@paged.pl

 

Piotr Walczak

tel: +48 535 533 138

email: piotr.walczak@paged.pl

 

Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Kazachstan, Kirgistan, Uzbekistan, Turkmenistan, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan,


 

Elżbieta Łupieżowiec

tel: +48 33 49 72 480, +48 600 497 615

email: elzbieta.lupiezowiec@paged.pl

 

Karolina Matuk

tel: +48 62 505 61 03, +48 506 986 004

email: karolina.matuk@paged.pl

 

 

Wielka Brytania, Irlandia


 

Renata Niedziałek

tel: +48 33 49 72 415

email: renata.niedzialek@paged.pl

 

Czechy, Słowacja, Słowenia


 

Wioleta Samel-Śliwa

tel: +48 334 972 435, 535 433 630

email: wioleta.samel@paged.pl

 

Piotr Walczak

tel: +48 535 533 138

email: piotr.walczak@paged.pl

 

Japonia, Korea, Singapur, Tajwan, Malezja


 

Monika Kuran

tel: +48 502 052 373

email: monika.kuran@paged.pl

 

 

Australia, Nowa Zelandia


 

Monika Kuran

tel: +48 502 052 373

email: monika.kuran@paged.pl

 

Węgry, Izrael, Serbia, Rumunia, Bułgaria, Kosowo, Albania, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Macedonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Algieria, Afryka, Bliski Wschód


 

Eugenia Bondarenko

tel: +48 334 972 490

email: eugenia.bondarenko@paged.pl

 

Piotr Walczak

tel: +48 535 533 138

email: piotr.walczak@paged.pl

 

Stany Zjednoczone, Kanada


 

Katarzyna Kwaśniewska

 

tel: +48 33 49 72 416

email: katarzyna.kwasniewska@paged.pl

 

Meksyk, Ameryka PD, Ameryka ŚR


 

Anna Monika Januc

tel: +1(554) 614-7148

email: anna.januc@paged.pl

 

 Katarzyna Kwaśniewska

tel: +48 33 49 72 416

email: katarzyna.kwasniewska@paged.pl