Paged Meble

Nasza historia rozpoczęła się w 1881 roku, od tego czasu nieustannie tworzymy meble, które są wyjątkowe. Współpracujemy z utalentowanymi projektantami, doskonaląc technologię ręcznego gięcia drewna. Stawiamy na połączenie tradycji rzemieślniczych, współczesnych form i trendów wzorniczych, aby pomóc ci stworzyć wnętrza pełne wygody i charakteru.
czytaj więcej o nas >

Paged Meble

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania kreatywne od 6 do 9 listopada, które skierowane są do projektantów wnętrz, architektów, biur projektowych, studentów oraz wszystkich miłośników designu. Każdego dnia przewidziany jest nowy, inspirujący temat. Czekają na Was pasjonujące dyskusje i wykłady prowadzone przez ekspertów, fascynująca wystawa z wernisażem i praktyczne warsztaty.

Showroom Paged w Warszawie, 
ul. Grochowska 306/308
sprawdź szczegółowy program >

Produkty

Każdy mebel opuszczający fabrykę Paged jest na swój sposób niepowtarzalny. Składa się na to synergia wysokich technologii obróbki drewna i kunsztu ręcznej pracy fachowców o niepowtarzalnych kompetencjach, przekazujących sekrety swojej pracy kolejnym pokoleniom pracowników.
Oddychamy tym samym powietrzem. Pijemy tę samą wodę. Spacerujemy po tych samych miejscach. Ekologia nie jest dla nas kwestią wyboru lub spontanicznym, jednorazowym działaniem. Już w XIX wieku zarządcy naszej fabryki zdawali sobie sprawę z konieczności odpowiedzialnego zarządzania zasobami. Ekosystem, z którego pozyskujemy materiały, jest tym samym środowiskiem, w którym funkcjonujemy my i nasi klienci.
czytaj więcej o nas >