MEBEL JAKO
MEDIUM

Każda firma i każde miejsce posiada swoją unikalną kulturę, złożoną z różnych symboli. Dobrym przykładem jest klub sportowy: herb, barwy, sylwetki legendarnych zawodników, słowa hymnu, daty wielkich sukcesów, etc. Dlaczego by nie komunikować tych wartości poprzez meble?

PRZENIKANIE

Nadruk, wykonywany przy użyciu technologii Paged Prints, ma doskonałe parametry jakościowe. Wzór zostaje odtworzony w najmniejszych szczegółach, z doskonale odwzorowaną kolorystyką. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie wzoru pół-transparentnego, co pozwala na jednoczesne zaprezentowanie projektu i zachowanie rysunku naturalnego drewna na fornirze.

KRZESŁO
JAK T-SHIRT

Cokolwiek jest dla kogoś ważne – warto to wyrazić. Proponujemy zrobić to w formie nadruku na sklejkowej powierzchni mebla (oparciu, siedzisku, blacie stołu). Taka forma aplikacji jest doskonale dopasowana do trybu życia odbiorców komunikatu – przez większą część dnia obcujemy z meblami. Nadruk umieszczony w takim miejscu na pewno przyciągnie uwagę odbiorców. Przeniesienie projektu na tak nietypowy nośnik zaangażuje do interakcji szczególnie te osoby, które pozostają już niewrażliwe na widok tradycyjnych medium reklamy zewnętrznej (billboardy, citylighty). Umieszczenie personalizowanego wzoru na meblach pozwala na nadanie im dodatkowych funkcji użytkowych. Poprzez naniesienie logo firmy, krzesło może stać się nośnikiem jej brandingu, atrakcyjnym elementem wystroju punktu sprzedaży lub sali konferencyjnej, lub gadżetem dla fanów gwiazd sportu czy muzyki. Naniesienie na powierzchnię forniru delikatnego wzoru może mieć również ogromną wartość dekoracyjną. Świetnie sprawdzi się także jako sposób na upamiętnienie ważnych wydarzeń, rocznic i jubileuszy.