O nas

Odtwórz wideo

Paged Meble sp. z o. o.

Paged-EKO-wood s1000

W Paged Meble projektujemy i produkujemy meble tak trwałe, jak fundamenty na których opiera się nasza ponad 140-letnia tradycja: wykorzystanie drewna jako najbardziej szlachetnego naturalnego materiału, szacunek do środowiska i jego zasobów  oraz kultywowanie precyzyjnej pracy ręcznej, która czyni każdy z naszych produktów niepowtarzalnym.

Drewno jest trwałym materiałem, który nabywa doskonałości, dojrzewając. Od tysięcy lat ludzie doceniają je, otaczając się przedmiotami z niego wykonanymi. W Paged Meble traktujemy ten surowiec jak skarb, podarowany nam przez Naturę, więc pozyskujemy drewno w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

Szanujemy doskonałość dzieł Natury. Zapewniamy naszym produktom niespotykaną żywotność, by zasoby naszej planety były rzadziej eksploatowane. Do produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne materiały. Dążymy do zminimalizowania wartości emisji CO2 oraz zużycia wody, usprawniając nasze procesy technologiczne.

Świadomie stawiamy na tradycyjne technologie, które w dużym stopniu wykorzystują precyzję i zręczność pracy ludzkich rąk oraz są neutralne dla środowiska. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje, wywodząca się jeszcze z XIX w., technologia gięcia drewna bukowego. Powoduje to, że każdy mebel nieco różni się od pozostałych, nosząc w sobie jakąś część indywidualnej osobowości wykonującego go rzemieślnika-artysty.

Paged Meble w liczbach

0

rok założenia fabryki
w Jasienicy

0

mebli
produkowanych rocznie
(1 300 dziennie)

0

procesów
rzemieślniczej obróbki

0

pracowników
w dwóch fabrykach

0

cykli
w testach odporności

0

krajów
na sześciu kontynentach

Thumos Capital

Thumos Group to grupa inwestycyjna zrzeszająca polskich i europejskich przedsiębiorców działających w obszarze produkcji, usług i handlu (sklejki i płyty stolarskie, meble klasy premium, zaawansowane systemy automatyzujące procesy logistyki wewnętrznej, fit-out obiektów HoReCa & office, farmy fotowoltaiczne, wynajem samochodów, kosmetyki kolorowe). Thumos Group  inwestuje w spółki i projekty o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu w dynamicznie rosnących niszach gospodarki. Podmiotem dominującym jest Thumos Capital Ltd z siedzibą w Nikozji, Cypr.

aerial-view-warsaw-downtown-sunny-day-—-s

PRODUKCJA

SEGMENT SKLEJKOWY


sklejki, okleiny, płyty stolarskie

Paged Pisz Sp. z o.o.
Paged Morąg S.A.
Valmos OU
IP Sp.k.

PRODUKCJA i USŁUGI

SEGMENT MEBLOWY

produkcja i sprzedaż krzeseł (w tym giętych), foteli, taboretów, stołów, mebli do jadalni, biur oraz do segmentu HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie i biura), usługi projektowania wnętrz biur i fit out powierzchni komercyjnych

PAGED MEBLE sp. z o.o.
Buk Ltd.
Verdon Grey Ltd.
Forbis Group Sp. z o.o

PRODUKCJA

SYSTEMY TRANSPORTOWE


zautomatyzowane linie i systemy transportowe, urządzenia transportu wewnętrznego, urządzenia magazynowe (magazyn blach, palet i innych)

Grupa Europa Systems

HANDEL

SEGMENT HANDLOWY


płyty HDF, płyty MDF, płyty OSB, sklejki, płyty wiórowe, płyty stolarskie, okleiny

Paged Trade Sp. z o.o.

USŁUGI

SEGMENT AUTOMOTIVE


usługi wynajmu samochodów zastępczych dla poszkodowanych po wypadkach i kolizjach komunikacyjnych

Ivopol Sp. z o.o.

USŁUGI

SEGMENT NIERUCHOMOŚCI


usługi zarządzania nieruchomościami

Thumos Property Sp. z o.o.
Mineralna Development Sp. z o.o.
Paged Property Sp. z o.o.

#1881 powodów

Poznaj naszą fascynującą historię, która zaczyna się w 1881 roku w Jasienicy……