Wspieramy łódzką edycję Business Boxing Polska

Weź udział w licytacji dla Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska!

Gala Biznes Boxing Polska, Łódź – 02.12.21 wspiera zakup karetki dla Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska. Wy również możecie pomóc kupując bilet na gale i biorąc udział w licytacjach w trakcie trwania gali.

Jest to dla nas wyjątkowe wydarzenie, gdyż rękawice podejmie również nasz pracownik Marcin Jerzyński. Trzymajcie za niego kciuki!

Więcej informacji o wydarzeniu i biletach: tutaj.

Jubileuszowa, XX Gala Biznes Boxing Polska odbędzie się 02.12.21 w klubie Teatr w Łodzi. Tego wieczoru zobaczymy 3-rundowe walki bokserskie tak zwanych białych kołnierzyków, którzy po 8 tygodniach ciężkich treningów bokserskich staną przeciwko sobie w ringu aby wesprzeć zakup nowej karetki dla Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska.
O organizatorach:
Biznes Boxing Polska to największa organizacją Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce. Podczas każdego wydarzenia zbieramy pieniądze na cel charytatywny poprzez licytacje odbywające się na gali oraz zbiórki indywidualne zawodników. Jesteśmy dumni, że zebraliśmy ponad 1 500 000 zł na cele charytatywne, między innymi: motoambulans oraz karetkę, które mogą uratować nie jedno życie.Gale Biznes Boxing Polska odbywają się w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku.”