Kolekcja ORI – to się dobrze składa…


Nowa kolekcja mebli składanych

Tryb życia młodych ludzi opiera się dziś na dynamicznych zmianach i wymaga elastycznych rozwiązań. Doszliśmy do wniosku, że meble, użytkowane przez nich, powinny odpowiadać na tę potrzebę. Tak powstała kolekcja ORI.

ORI (jap. zginać, składać) to minikolekcja mebli składanych, która doskonale wpisuje się w charakter potrzeb klienta mieszkaniowego, jak i biznesowego. Lekkie, łatwe do rozłożenia i złożenia produkty można szybko przenosić oraz przechowywać, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i przestrzeni. Klienci indywidualni docenią możliwość spontanicznej aranżacji przestrzeni tarasów, ogrodów czy balkonów. Dla klienta instytucjonalnego ORI wnosi dodatkową wartość w postaci szybkości organizowania dodatkowej przestrzeni gastronomicznej (ogródki restauracyjne) lub eventowej (organizacja widowni w trakcie wydarzeń open air). W obu przypadkach autorska technologia WRB (Weather-Resistant Beech) gwarantuje optymalny poziom zabezpieczenia mebli przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, co znacząco podnosi ich wartość użytkową i poszerza pole potencjalnych zastosowań poza wnętrzami lokalu mieszkalnego/usługowego.

Kolekcję ORI tworzą trzy modele: krzesło ORI A-0005, stół ORI S-0005 i taboret ORI C-0005. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z nimi.