Połącz się z LINKiem

Ławka LINK i system połączeń

To jest LINK. A-2120 LINK, piękne drewniane krzesło. To tak wspaniały mebel, że postanowiliśmy złączyć razem kilka sztuk tego modelu. Tak powstała ławka LINK. Produkt idealny do wyposażania poczekalni, lóż, foyer, itd. Podstawowa wersja ławki LINK składa się z kilku krzeseł. Wygląda jak typowa ławka, ale jest bardziej elastyczna w użyciu i bardziej elegancka. Ławka LINK pozwala regulować odstęp pomiędzy siedziskami i konfigurować interakcje pomiędzy użytkownikami. Skrócenie dystansu = ludzie siedzą bliżej siebie, jest bardziej prawdopodobne, że zaczną z sobą rozmawiać.  Zwiększenie dystansu = ludzie siedzą dalej od siebie, są mniej gadatliwi, ale i bardziej bezpieczni, co ma znaczenie zwłaszcza w czasie pandemii.

Łączniki wyprodukowane są z regranulatu, pozyskiwanego z recyklingu, m.in. morskich śmieci i butelek PET. Po uprzednim zmieleniu i oczyszczeniu surowca elementy łączące krzesła LINK są formowane z regranulatu PA .

Wersja LINK z białym laminatem pozwala na zachowanie restrykcyjnych wymogów sanitarnych. W przeciwieństwie do naturalnego drewna powleczonego ekologicznym lakierem wodnym, powierzchnię laminatu można czyścić środkami dezynfekującymi na bazie stężonego alkoholu. Opcja ta jest szczególnie ważna w przychodniach, szpitalach i innych placówkach użyteczności publicznej.

Alternatywna wersja LINK może składać się z dwóch siedzisk i użytecznego małego blatu pomiędzy nimi. Takie rozwiązanie jest bardziej bezpieczne ze względu na większą odległość pomiędzy nimi oraz bardziej praktyczne, co czyni z niego idealną propozycję dla niektórych przestrzeni publicznych jak np. poczekalnie na dworcach.