Salone del Mobile 2022 – Save the date

stoisko F34_F36 w pawilonie 08

Z przyjemnością informujemy, że Paged Meble weźmie udział w targach Salone del Mobile.Milano 2022, które odbędą się w dniach 7-12 czerwca.

Tegorocznym tematem przewodnim wydarzenia jest “Projektowanie dla przyszłych nas”. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią cel wydarzenia jest ambitny: pokazać, że możliwe jest ponowne zorganizowanie wielkich międzynarodowych wydarzeń na żywo, nie zapominając przy tym o świadomości ekologicznej w produkcji mebli.

Designing For our Future Selves

Tematyka wydarzenia doskonale wpisuje się w nasz szacunek dla środowiska i jego zasobów. Jesteśmy autorami i wykonawcami wyjątkowego zestawu modułowego, składającego się ze ścian i podestów sklejkowych,  który wykorzystujemy bez większych zmian od kilku lat. Robimy to po to, by minimalizować wpływ środowiskowy przygotowywania stoisk – zamiast co roku budować stoisko ze sztucznych materiałów, zbudowaliśmy zestaw ze sklejki i litego drewna, który posłuży nam jeszcze wiele lat, a dzięki uniwersalnemu charakterowi pozwoli nam realizować najodważniejsze pomysły.

To ekologiczne stoisko stanowi doskonałe tło do prezentacji naszych nowości. Mamy wiele do zaprezentowania: fotele HOLO i kolekcję TUK autorstwa Nikodema Szpunara, kolekcję ARIA zaprojektowaną przez Dario Polaco, kolekcje ARCHER i NODO Grzegorza Gancarczyka, Fotel LA BENDA Pedro Salgado, który otrzymał Wyróżnienie Specjalne w konkursie German Design Awards 2022. We wszystkich prezentowanych modelach wykorzystane zostaną kolekcje tkanin wykonanych z włókien pochodzących z recyklingu.

Odwiedź nasze stoisko F34_F36 w pawilonie 08 i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić wspólnie dla naszego środowiska i przyszłych pokoleń.

Do zobaczenia 7-12 czerwca w Mediolanie!