Sklep internetowy już działa

Nasz własny e-commerce

Po analizie aktualnych danych z rynku i rosnącej popularności zakupów online, postanowiliśmy stworzyć własną platformę e-commerce.

Sklep internetowy Paged Meble SA, zlokalizowany pod adresem: https://sklep.pagedmeble.pl został zaprojektowany jako wielofunkcyjny serwis, mający podnieść jakość interakcji klientów z naszą marką oraz firmami naszych dystrybutorów.

Podstawowym zadaniem witryny będzie dokładne zaprezentowanie oferty produktowej oraz dostępnych wariantów wykończenia i innowacyjnych technologii, takich jak WRB czy Paged Prints. Dostępne w sklepie mechanizmy filtrowania produktów umożliwią szybkie dotarcie do wyrobu spełniającego zadane przez użytkownika kryteria i sprawne poruszanie się wśród kilkuset zróżnicowanych produktów, oferowanych w tysiącach kombinacji wykończeń.

W dalszych etapach rozwoju projektu strona zostanie wyposażona w mechanizm lokalizacji produktu w salonach premium. Klientom naszej firmy pozwoli to na uzyskanie informacji o tym, w którym punkcie stacjonarnym blisko miejsca zamieszkania można obejrzeć konkretny mebel oraz dokonać korzystnej transakcji. Chcemy w ten sposób stworzyć nowy, bezpieczny, model zakupów łączący w sobie zalety zakupów w Internecie oraz punktach stacjonarnych, a także wesprzeć salony naszych Partnerów w walce z tzw. efektem ROPO (Research Offline, Purchase Online).

Zachęcamy serdecznie do odwiedzin i dzielenia się z nami opinią o stronie. Życzymy udanych zakupów!