Wystartowaliśmy z Salonami Premium Paged

Z dumą ogłaszamy oficjalny start projektu „Salony Premium Paged”. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na rynku meblarskim w Polsce. Dążąc do ułatwienia naszym Klientom poznania naszej oferty i podejmowania trafnych decyzji zakupowych, zdecydowaliśmy się na jednoczesne podniesienie standardów: ekspozycji oraz obsługi. Zależy nam na wykreowaniu nowego modelu interakcji pomiędzy naszą marką a jej odbiorcami.

mebloo

Czym są Salony Premium Paged?

Nasze meble dostępne są w całej Polsce, w kilkuset punktach sprzedaży. Salony Premium to te z nich, które dysponują szeroką (min. 12 produktów) ofertą produktów Paged, ze szczególnym uwzględnieniem nowości i produktów ekskluzywnych, dostępnych tylko w tym kanale sprzedaży. Każdy z naszych wyrobów jest zaprezentowany w wyjątkowy sposób.

Jak wygląda ekspozycja mebli w Salonie Premium Paged?

Produkty Paged tworzą w Salonie Premium jedną, spójną wizualnie strefę. Stoły wraz z krzesłami lub fotelami są zestawione razem, tworząc atrakcyjny zestaw. Takich zestawów, złożonych z naszych mebli, jest w Salonie Premium co najmniej 6.

Każdy z produktów, wchodzących w skład zestawu, jest charakterystycznie oznakowany dzięki dedykowanym materiałom POS. Wykonany ze sklejki prezenter zawiera ulotki, na których znajdują się kluczowe informacje o danym wyrobie (nazwa, wymiary, cena, dostępne warianty kolorystyczne). W dolnym prawym rogu ulotki umieszczono kod QR, umożliwiający zapoznanie się z dodatkowymi materiałami.

Jak używać kodu QR na ulotce?

Kod QR jest linkiem, zapisanym w charakterystycznej formie kompozycji czarnych kwadratów. Można go odczytać za pomocą zwykłego smartfona lub innego urządzenia mobilnego. W tym celu należy uruchomić jedną z wielu dostępnych aplikacji do tego celu i przejechać po kodzie, w podobny sposób w jaki skanuje się kody kreskowe. Odczytanie kodu QR automatycznie uruchamia na urządzeniu odtwarzanie określonych treści, z reguły otwiera dostęp do „Wirtualnego Handlowca”.

Czym jest Wirtualny Handlowiec?

Szczególne produkty zasługują na szczególne traktowanie, dlatego do wybranych modeli z naszej oferty przygotowaliśmy krótkie (2-3 min.) prezentacje video. Pozwalają one w pełni poznać atuty danego mebla. Filmy te nazwaliśmy „Wirtualnym Handlowcem”, ponieważ znakomicie uzupełniają pracę sprzedawców w Salonie Premium. Mogą być odtwarzane w każdym miejscu i czasie oraz udostępniane dalej, nie wymagają fizycznej obecności w salonie, a przede wszystkim – mimo krótkiego czasu trwania zawierają komplet informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o zakupie.

Filmy, składające się na cykl „Wirtualnego Handlowca”, znajdują się także na naszym kanale YouTube i zostały umieszczone na podstronach odpowiednich produktów na naszej stronie internetowej (www.pagedmeble.pl).

Jakie korzyści zapewnia wizyta w Salonie Premium?

Naszym celem jest zapewnienie Klientom możliwości wyboru. W tym celu, w jednym miejscu, dajemy im dostęp do wszystkich niezbędnych informacji oraz wielu modeli mebli z naszej oferty. Zalet Salonów Premium jest jednak więcej:

      • wykwalifikowana, przeszkolona obsługa;
      • dostęp do wszystkich wzorników i katalogów na miejscu;
      • nie mniej niż 6 zestawów stołów z krzesłami/fotelami;
      • materiały POS z informacjami o konkretnych modelach;
      • dostęp do Wirtualnego Handlowca.

Jak znaleźć Salon Premium?

Lista Salonów Premium jest nieustannie aktualizowana. Na stronie https://www.pagedmeble.pl/pl/gdzie-kupic/ umieściliśmy charakterystyczną czarną ikonkę przy nazwach tych punktów sprzedaży: