Zapraszamy na spektakl "Edith i Marlene" w reżyserii Marii Seweryn

Zapraszamy na inaugurację ,,Sceny Impresaryjnej Świt”, czyli nowej sceny teatralnej na mapie teatrów warszawskich!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na spektakl „Edith i Marlene”, gdzie poza fantastyczną grą aktorską można zobaczyć nasze klasyczne, gięte krzesła.

“Édith i Marlene” to opowieść o wieloletniej przyjaźni dwóch niezwykłych kobiet i wybitnych artystek – Édith Piaf i Marleny Dietrich. Widzimy dwie różne osobowości, dwa różne temperamenty – chłodną, wyniosłą Marlene i spontaniczną, ciągle poszukującą miłości Édith.
Obydwie miały pogmatwane życie osobiste, obydwie wiele w życiu bezpowrotnie straciły. Ale zarówno Édith, jak i Marlene miały pasję. Tą pasją była sztuka. To miłość do śpiewu i muzyki połączyła te tak skrajnie odmienne kobiety. Zresztą największe przeboje z repertuaru obydwu artystek są nieodłącznym motywem tego spektaklu. Usłyszymy między innymi: “La vie en rose”, “Padam, padam” i “Milord” z repertuaru Édith Piaf, a także słynną piosenkę ,,Ich hab’ noch einen Koffer in Berlin’’.

Reżyseria: Maria Seweryn,
Kierownictwo muzyczne: Jan Emil Młynarski
Reżyseria światła: Marcin Robak
Kostiumy: Tomasz Ossoliński

Obsada: Elżbieta Nagel, Marcin Januszkiewicz, Andrzej Deskur, Matylda Damięcka, Stanisław Banasiuk, Tomasz Borkowski, Jakub Wieczorek

Zespół muzyczny: Jan Emil Młynarski (perkusja), Zbigniew Chojnacki (akordeon), Piotr Domagalski (kontrabas).

Zapraszamy na dwa kolejne spektakle w dniach 26-27 września 2022 roku o godz. 19.00